Nag��wek Nag��wek SklepPortal
Tu jesteś:   osesek.pl - forum dla rodziców   >   Nasze Dzieci   >   Maluchy   >   Wątek: BEBILON PEPTI 2
Strony:
1 2 Do dołu
AutorWątek: BEBILON PEPTI 2  (Przeczytany 22724 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
asia
nowa(y)

BEBILON PEPTI 2
« : Grudzień 31, 2009, 19:39:47 »

Witam, jakie mleko mam podawać jak synek ma 15 miesięcy i od tygodnia nie chce pić mleko BEBILON PEPTI 2 wiadomo że to jest preparat mlekozastępczy dla dzieci z alergią. Co robić przecież musi jakieś mleczko pić ?
aniaa
entuzjastka(a) forum

Odp: BEBILON PEPTI 2
« Odpowiedz #1 : Styczeń 03, 2010, 16:27:16 »

mieszaj mu to mleczko ze zwykłym bebilonem pół na pół lekarz tak polecił mojej znajomej. pozdrawiam i powodzenia. ps. mój mały tez to pije. prawdopodobnie to działa bo jej mała pije.
Dzieci: amelka (8 lat); alan (5 lat);
asia
nowa(y)

« Odpowiedz #2 : Styczeń 03, 2010, 19:28:38 »

Dzięki bardzo w sumie dobry pomysł.    ;D.  Już myślałam że nikt się nie odezwie a tu proszę  jak miło - DZIĘKUJE BARDZO i Pozdrawiam serdecznie.
marti
rozmowna(y)

« Odpowiedz #3 : Styczeń 18, 2010, 22:10:39 »

Czytałam ten wątek dwa tyg. temu i zastanawiałam się dlaczego maluszek nagle nie chce pić swojego mleka.My też pijemy a raczej piliśmy bebilon pepti 2, bo od kilku dni mój Stasio nie chce pić mleka!!!Niewiem czy to jakaś klątwa 15stego miesiąca?Droga Asiu napisz czy to mieszanie ze zwykłym bebilonem zdało egzamin?Bo niewiem co robić :(Nie mam czym mu zastąpić bo ani jogurtem ani serkiem...żeby miało taką samą wartość odżywczą białka i wapnia...ehh...
(http://www.suwaczki.com/)
Dzieci: Stasio (5 lat);
asia
nowa(y)

« Odpowiedz #4 : Styczeń 19, 2010, 19:47:38 »

Witam Cię serdecznie my walczliśmy z naszym synkiem. I nie próbowałam mieszanki ponieważ chciałam podjechać do naszej pani doktór żeby to skonsultować, ale naszej pani doktór niestety niebyło. Więc stwierdziłam że nie będziemy mu dawać w ciągu dnia mleka tylko rano i wieczorem oczywiście też niechciał i była wielka awantura i tak przez dwa tygodnie ale zauważyłam że w ciągu dnia więcej jadł normalnych posiłków. Więc przez te dwa tygodnie i rano i wieczorem również wylewałam mleko do zlewu i tak naprawdę zaczął pić napoczątku tylko po 30 do 50 ml a teraz nawet na wieczór czasami wypija 150 ml zależy jaki miał dzień z swoją dietą. Zauważyłam też że czym więcej jadł to wypijał więcej mleczka dlatego, bo miał więcej brzuszek rozepchany. Generalnie u nas cały dzień się zmienił musiałam usiąść i pomyśleć co dać mu zamiast mleka bardzo ważne też jest ja tak uważam, Ja kładę mojego synka o 19:15 ale kolację podaję mu o 17 tyle co zje to zje nie wmuszam. Po kolacji nie podaje mu już żadnych ciasteczek ani paluszków i staram się podawać mu bardzo mało herbatki żeby miał więcej miejsca w brzuszku na mleczko i jakoś to się udało. Pozdrawiam serdecznie.
kamilka
osesek
*

« Odpowiedz #5 : Styczeń 19, 2010, 22:22:15 »

co sądzicie o doborze mleka?moim zdaniem powinna zrobić to pani doktor a kiedy ja zapytalam jakie mleko mogłabym podawać mojemu synkowi bez zastanowienia stwierdziła bebiko lub NAN bez rzadnych dłuzszych wypowiedzi i zbytnio mnie nie przekonała sadze że powinna cos bliżej powiedzieć a tu nic.A Wam udało się to ustalić z pediatrą czy któraś próbowała na własną ręke?
Dzieci: Błażej (5 lat);
asia
nowa(y)

« Odpowiedz #6 : Styczeń 20, 2010, 21:23:24 »

Rozumiem że mały pije BEBILON PEPTI 2. Ale pije - i to jest ważne bo minimum do 3 lat powinnien pić mleko Bebbilon Pepti 2. Ja kombinowałam z córką tylko Ona dostawała Nutramigen podawałam jej różne mleka jak skończyła 1,5 roku no i tak wróciliśmy do Nutramigenu. Nie polecam zawsze było coś Smutny(((((( Masakra  Uważam że dzieci same sobie regulują dawkę tych mlekozastępczych preparatów.
Na szczęście mój synek pije albo tyly co wypije mleko Bebilon Pepti 2 ale zawsze coś. Nie kombinuj z mlekiem. Pozdrawiam
Ivy
absolutnie zadomowiona

« Odpowiedz #7 : Styczeń 20, 2010, 22:06:56 »

co sądzicie o doborze mleka?moim zdaniem powinna zrobić to pani doktor a kiedy ja zapytalam jakie mleko mogłabym podawać mojemu synkowi bez zastanowienia stwierdziła bebiko lub NAN bez rzadnych dłuzszych wypowiedzi i zbytnio mnie nie przekonała sadze że powinna cos bliżej powiedzieć a tu nic.A Wam udało się to ustalić z pediatrą czy któraś próbowała na własną ręke?
mnie doradziła lekarka. tak powinno być bo w końcu wiedzą co nie co o naszych dzieciach. na własną rękę osobiście bym nie próbowała ale wiem że większość mam tak robi...
co do picia mleka sztucznego do 3 roku to uważam że to przesada. chyba tylko u nas w Polsce są takie zalecenia. moja córka (oczywiście zdrowa i bez żadnych problemów alergicznych itp.)dostaje mleko krowie od 2 roku i synek też dostanie.
pozdrawiam
Współczesny rodzic często nie wychowuje dziecka, ale je hoduje. Jak piękny egzotyczny kwiat....
Dzieci: Córka (7 lat); Syn (5 lat);
aniaa
entuzjastka(a) forum

« Odpowiedz #8 : Styczeń 21, 2010, 13:37:45 »

mam pytanko czy mleko nutramigen jest tak samo brzydkie jak bebilon?  Uśmiech
Dzieci: amelka (8 lat); alan (5 lat);
asia
nowa(y)

« Odpowiedz #9 : Styczeń 21, 2010, 21:54:43 »

Bardziej okropne a śmierdządze że ho, ho.
Strony:
1 2 Do góry

Skocz do:  

copyright © osesek.pl Osoba zamieszczająca wypowiedzi naruszające prawo lub prawa osób trzecich może z tego tytułu ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną. Osesek.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum.